top of page

Beşiktaş JK

Herkese Açık·14 üye

Beşiktaş'ın borcu 6,7 milyar lira

Beşiktaş Kulübü'nün olağan idari ve mali genel kurulu devam ediyor.


İstanbul'daki BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen toplantıda kulübün borcu açıklandı.


Denetim kurulu üyesi Kerem Akbaş, konuşmasında, siyah-beyazlı kulübün 31 Mayıs 2023 itibarıyla borcunun 6 milyar 780 milyon 665 bin 917 lira olduğunu söyledi.

Hasan Arat yönetim kurulu listesini açıkladı


Arat'ın listesindeki asıl yönetim kurulu üyeleri; Hüseyin Yücel, Dr. Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Av. Altın Mimir ve Feyyaz Uçar oldu.


Yedek Yönetim Kurulu üyeleri listesinde ise Prof.Dr. Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan yer aldı.

Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı yönetim kurulu listesini açıkladı.

İŞTE ADALI'NIN LİSTESİ


Metin Keçeli


Hakan Daltaban


Uğur Fora


Orhan Özalp


Serdal Adalı plan ve projelerini anlattı

Beşiktaş’ta 3 Aralık Pazar günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurula sayılı günler kala başkan adaylarından Serdal Adalı, plan ve projelerini anlattı. İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen ‘Beşiktaş Master Plan’ isimi toplantıya Adalı’nın yönetim kurulu listesinde yer alan bazı isimler ile çok sayıda basın mensubu katıldı.


“Camiamızın kaybedecek tek bir dakikası yok”


Olağanüstü seçimli genel kurula 4 gün kaldığını hatırlatarak sözlerine başlayan Serdal Adalı, “Adaylık süresinde sayısız Beşiktaşlı ile bir araya geldik. Görüşleri dinledik, önerileri not ettik. Hepimizin derdi aynı. Sonuç olarak bir kere daha anladık ki camiamızın kaybedecek tek bir dakikası yok. Futboldan başlayarak mali yapıya, gelirlerimize, iletişim konusundan tesislerimize kadar hepsine tek tek el atacağız. Her konu başlığı için çalıştık. Her biri için söyleyecek çok sözümüz var. Bugün bunların detaylarına girip sizleri sıkmadan Beşiktaş'ımızın geleceğini inşa edecek 5 farklı projeyi sizlere anlatacağım” ifadelerini kullandı.


“Reklam ajansları ile sanal projeler yapmıyorum”


Ayakları yere sağlam basan projeler…


    Hakkında

    Gruba hoş geldiniz! Şanlı Beşiktaş'ımızın taraftarı ile bağ...

    Üye

    bottom of page